Coś co dzisiaj jest rekordem, jutro jest standardem. #pracabaza
Coś co dzisiaj jest rekordem, jutro jest standardem. #pracabaza
@Huxley ja znam wersję "wczorajszy rekord to jutrzejsza norma".
W temacie: moja kumpela jakiś czas temu cieszyła się, że jej dział osiągnął za⁎⁎⁎⁎ste wyniki i dostaną premię. Szef jej szefowej uznał, że skoro miesięcznie potrafili zrobić 4 dobre teksty to teraz mają minimum tyle robić tygodniowo xDD
Wniosek? Rób minimum na tyle żeby nikt się nie przyjebał.
Zaloguj się aby komentować