Co znowu jebło u ruskich? Bo znowu widzę wysyp shitpostów ruskich trolli w internecie, więc pewnie coś dużego.
#rosja #wojna #bekazpodludzi


Co znowu jebło u ruskich? Bo znowu widzę wysyp shitpostów ruskich trolli w internecie, więc pewnie coś dużego.
#rosja #wojna #bekazpodludzi


Zaloguj się aby komentować