@gabe4linux bardzo dużo osób uciekło z tego powodu, że jawnie zgłaszali jaśniepaństwo profili komercyjnych, m.in. usuwanie zakopanych znalezisk i ponowne ich dodawanie oraz bany dawane przez administrację za "szkodzenie Wykopowi"
@starszy_mechanik taaaaa. Najpierw Wykop pozwolił panoszyć się Gromocie i reszcie Neuropy, a potem weszli w partnerstwo z Orlenem... xD To tak jakby strona Radia Maryja zaczęła nagle reklamować agencje towarzyskie
@Miedzyzdroje2005 a co w tym dziwnego? Tam za napisanie ***** *** dostajesz bana, wpisy i znaleziska o orlenie znikają a użytkownicy dostają Shadow bana