Yes_Man★Liderw Dyskusje2024-08-25T09:07:44+02:008Co tam Zelmerujecie? A nic specjalnego, kawę parzę #gownowpis #kawa816Udostępnij
Yes_Man★2024-08-25T09:15:58+02:002@starszy_mechanik bo nie chciało mi się ustawić godziny po włączeniu
Tapporauta2024-08-25T15:32:15+02:001@starszy_mechanik @Yes_Man pewnie, żeby bez wyrzutów wypić kawę z wkładem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sheridans pasuje idealnie
wiatraczeg2024-08-25T09:15:39+02:004@Yes_Man ja dziś na kempingu zrobiłem kawę, jak się wszystkie Grażynki zbiegły, to nie mogłem się opędzić od komplementów jaki to ja "piękny kawaler", aż wyszła żona xD
tmg2024-08-25T10:27:11+02:001lepiej byś za tego Szeridana się wziął ... to sikacz pędzony na cukrze ale z braku laku można pocisnąć