Co tam porabiacie koledzy starcy i umytapacha?
#nocnazmiana #bezsennosc


Co tam porabiacie koledzy starcy i umytapacha?
#nocnazmiana #bezsennosc


Od lewej od góry, flak przeciwlotniczy, drugi też tylko trochę nowszy. Trzeci to spg wyrzutnia przeciwpancerna. Czwarty to jakiś PK albo PKM montowany. Rząd drugi, artyleryjskie działo, nie pamiętam kalibru ale to przeróbka czegoś z 2 ws, działki przeciwlotnicze, działko przeciwlotnicze, wyrzutnia rakietowa (artyleryjska)
Zaloguj się aby komentować