Cisza przed nową burzą (ง✿﹏✿)ง
Cisza przed nową burzą (ง✿﹏✿)ง
Na spokojnie. Niech pracują systematycznie i z głową. Nie ma sensu tracić żołnierzy w nieprzemyślanej czy nieprzygotowanej akcji. Jeśli będą gotowi to znowu uderzą. Jeśli nie będą gotowi to nie uderzą - to rzecz od nas zupełnie niezależna. Wolę, żeby atakowali dobrze przygotowani bo wtedy jest szansa na mniejsze straty i skuteczniejsze wypieranie Rosjan.
Zaloguj się aby komentować