Ciekawe czy na następne wybory pisuary wystawią obywatelskiego kandydata walącego wiadro na debacie. #polityka #wybory
Ciekawe czy na następne wybory pisuary wystawią obywatelskiego kandydata walącego wiadro na debacie. #polityka #wybory
@lagun następne wybory będą takie: zamiast debat panele na konferencjach prasowych, 1. tura to turniej w dowolnych formułach (np. kandydat A leci w dżudzie, a rywal w jakimś K1) - oczywiście drabinka, więc finaliści przechodzą do 2. tury rozgrywanej kiedy indziej w jakiejś odgórnie narzuconej formule. plus oczywiście konferencje prasowe przed 2. turą, jakieś face-to-face'y
Zaloguj się aby komentować