Chyba #tinder jeszcze bardziej dokrecil srube zeby wykupywac premium xdd. Zalozylem nowe konto na nowy numer i w jakies 3 dni wpadlo 20 kilka polubien. Wykupilem golda na miesiac na jakiejs promocji zeby sprawdzic te polubienia. Przez miesiac na premium wpadly moze ze 2-3 polubienia(pomyslalem, ze skonczyl sie ten boost dla nowych kont + widocznie nie jestem na tyle atrakcyjny zeby wpadalo wiecej likow). Mialem juz powoli kasowac aplikacje po utracie premium i znowu w jakies 3-4 dni ponad 20 polubien wpadlo i na tym sie zatrzymalo xddd