Taxidriver★Fanatykw Hydepark2026-06-24T08:02:22+02:0010Chyba mnie dzisiaj pojebie. #pogoda #uk102Udostępnij
Fly_agaric2026-06-24T12:43:20+02:001U mnie jutro 30. Takie rzeczy w Irlandii zakrawają na katastrofę naturalną.
Hi-cube★2026-06-25T09:29:01+02:001@Taxidriver we wtorek jak wracałem z inspekcji to mi komputer pokładowy w aucie pokazał zewnętrzną temperaturę 39°C ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ) co prawda na autostradzie, ale dojechałem do domu koło 17:30 to pokazywało 36.5°