Chłopa choróbsko dopadło straszenne... Pora się odurzyć by bóle odejszły w niebyt i żeby w ogóle zwlec się z wyra i pojechać do lekarza . Ahhh słodka kodeino...
#narkotykizawszespoko

Chłopa choróbsko dopadło straszenne... Pora się odurzyć by bóle odejszły w niebyt i żeby w ogóle zwlec się z wyra i pojechać do lekarza . Ahhh słodka kodeino...
#narkotykizawszespoko

@Belzebub to jest dzialanie kodeiny, i nie jest to zadna „faza”, chyba, ze ktos tak okresla bycie w dobrym humorku, czy wieksza wydolnosc:
Kodeina wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwkaszlowe, przeciwbiegunkowe. Wywołuje euforię, senność, błogą apatię, wprowadza w stan niewrażliwości na przykre doznania, spowalnia perystaltykę żołądka i jelit, powoduje zanik odczuwania głodu.
@Belzebub nie kazdy po prostu umie wyciagnac znaczenie z kontekstu. Kto i co sobie wmawia? Kolega @Jarem sobie wmawia jakas niesamowita faze po kodeinie, a to zwykla bzdura. Bralam w za duzych ilosciach; ma rozne dzialania, ale narkotycznego jakie ludzie sobie wyobrazaja - zadnego. Marihuana dziala inaczej, wiec nawet bym nie porownywala tych dwoch substancji bo to calkiem inne dzialanie.
Pisze to, bo jakis glupi dzieciak zacznie to cpac i sobie narobi problemow neurologicznych, a haju zadnego z tego nie ma.
Zaloguj się aby komentować