Chciałem przeprosić wszystkich za szkalowanie gry rdr2. Już na wypoku to robiłem i szedłem w zaparte że to gówno, kupiłem na promocji na PS4 i moja już mnie z chaty chce wy⁎⁎⁎ać bo tylko gram i gram. Jakie to za⁎⁎⁎⁎ste jest
#gry #ps4 #ps5
Chciałem przeprosić wszystkich za szkalowanie gry rdr2. Już na wypoku to robiłem i szedłem w zaparte że to gówno, kupiłem na promocji na PS4 i moja już mnie z chaty chce wy⁎⁎⁎ać bo tylko gram i gram. Jakie to za⁎⁎⁎⁎ste jest
#gry #ps4 #ps5
@NdFeB główny problem RDR2 jest taki, że gameplay zwyczajnie ssie pałkę. Wygląda ładnie, brzmi świetnie, fabuła jest spoko i tak samo jest z różnego rodzaju detalami ale to jest tytuł z gatunku fabularno-eksploracujnego.
Subnautica mnie z tego gatunku przekonała ale ta gra nawet nie próbowała udawać, że ma jakiś skopany system walki i w pełni skupiała się na swoich głównych aspektach dlatego eksploracja nie była aż tak prosta, że wsiadasz na konia i jedziesz tylko trzeba było miejscami pogłówkować. Poza tym co innego eksploracja obecego, podwodnego ekosystemu a co innego Ameryka z 20 wieku.
Zaloguj się aby komentować