Chciałem poprawić szafę pax z ikei bo w rogu jest brak kąta prostego. Podregulowałem skrzydło zgodnie z instrukcją ale nic się nie zmieniło. Chyba zostaje odbić plecy ustawić kąty od nowa i znów przybić. Co myślicie?


#remont #remontujzhejto

3fa5c4fa-5a96-4c36-bfea-2e32bdb392d3
cb6b50f2-a1f8-4a99-bc0e-9c0e28cf9bc9

Komentarze (6)

@Enzo sprawdź najpierw czy ściana do której równasz jest prosta Generalnie w istocie równe przybicie pleców to podstawa tego żeby to stało w miarę równo, z drugiej strony ja osobiście paxy i tak bym przykręcał do ścian i wtedy robią się równe nawet jak nie są

@emdet @Prytozord Ogólnie to jak przybijałem plecy to raczej było w porządku bo tam są takie zakończenia w płytach że nie da się nie równo przybić. Możliwe że podłoga jest nierówna. Co wtedy? Podkładać coś pod bok?

@Enzo Najważniejsze jest ustawienie szafy w pionie. Pod nierówną podłogę daje się kliny, a jeśli ściana jest w pionie to warto przykręcić na stałe. Przy zabudowach na wymiar czasem dopasowuje się bok, np. przez struganie, żeby dokładnie siadła na krzywej podłodze.

Zaloguj się aby komentować