chciałam sobie wejść na tag o związkach i poczytać trochę, ale się nie da, bo praktycznie każdy to urojenia przegrywoidalne, mimo, że przegryw mam na czarnej, ehhh
chciałam sobie wejść na tag o związkach i poczytać trochę, ale się nie da, bo praktycznie każdy to urojenia przegrywoidalne, mimo, że przegryw mam na czarnej, ehhh
Zaloguj się aby komentować