ErwinoRommelo★2025-02-10T05:57:24+01:006I tak samo jak te w San Andreas : po fakcie mozna je rozjebac i odzyskac pieniadze Xdd
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-02-10T06:12:08+01:004@ErwinoRommelo i dalej- tłukąc dziwki chodzące po ulicach, w tym po groove street można było się mocno dorobić :p
ErwinoRommelo★2025-02-10T06:13:45+01:003@NiebieskiSzpadelNihilizmu ja kase farmilem ( wiadomo we nie robiac misje) w klubie noncym, npc sie spawnia non stop a policja wbic nie moze ehh tak kupilem pierszy dom.
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-02-10T21:48:33+01:000@ErwinoRommelo kurde Ja na grove street tlukłem dziwki i gangusów a potem uciekałem do domu żeby zresetować policję xD