Alawar2024-12-14T17:03:10+01:009@SuperSzturmowiec Sie śmiej w latach 90 z liptona 1 torebki można było zrobić do 6 herbat.
dzek2024-12-14T21:10:37+01:003@Alawar z tej biedronkowej Remsey spokojnie robię z 3, do dzisiaj mi to zostało xD za mocna jest
Man_of_Gx2024-12-14T23:17:34+01:000@SuperSzturmowiec Sypana herbata z czasów PRL była najlepsza po drugim zalaniu, smak robił się łagodny i bardziej intensywny, trzeciego nie próbowałem Gx
San_Jose2024-12-15T00:50:57+01:001Parzenie siedem razy herbaty to norma w stylu gong fu ale wtedy się jest nie żydem tylko chińczykiem.