Byłoby nawet znośnie, gdyby nie świadomość że jutro trzeba isc do szkoły żeby napisać sprawdzian eh
#przegryw
Byłoby nawet znośnie, gdyby nie świadomość że jutro trzeba isc do szkoły żeby napisać sprawdzian eh
#przegryw
Zaloguj się aby komentować