Byłem w Lidlu i sobie kupiłem 2 kg japek. Myślałem, że droższe będą coś około 5 zeta a tu ceny od 3 zeta zależnie od rodzaju więc spoko.
Ciekawe czy i tym razem japka pomogą jelito wyczyścić. Poprzednio zjadłem dwie sztuki ligola, dzisiaj kupiłem szampiony.
#lidl #dieta