Byłem dzisiaj w tartaku, zamówiłem sobie kantówki i będę budował domek na działce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewnie co wrzucę jak będę budował byście mogli cieszyć się ze mną :)
#budownictwo #ogrodnictwo #diy
Byłem dzisiaj w tartaku, zamówiłem sobie kantówki i będę budował domek na działce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewnie co wrzucę jak będę budował byście mogli cieszyć się ze mną :)
#budownictwo #ogrodnictwo #diy
Zaloguj się aby komentować