Byłam w ogródku, naniosłam rzodkiewki więc następne dni będą pod hasłem #twarożenie
#twarog rzodkiewką i szczypioreczkiem.
Ale przyznajcie, ale mi byki porosły!
Jakby mi ktoś rok temu powiedział że za rok będę zbierać rzodkiewkę z własnej działki, to bym się porządnie po głowie postukała.

