Alawar★Fanatykw Dyskusje2024-11-02T14:06:38+01:000#budownictwo #ciekawostki #rosja Hmm osadzanie narożników na oko no kurrrwa nie https://streamable.com/8q77u2 08Udostępnij
Alawar2024-11-02T14:26:33+01:000@pszemek Niby nie ale poziomice należy przyłożyć nie paluchami. Już nie musi być idealnego pionu ale narożnik ma być osadzony równo po przytarciu gipsu wszystko pokazuje.
bartek555★2024-11-02T15:32:31+01:003@Alawar poziomice? Wez przestan, potem umyc trzeba, po co to komu
Alawar2024-11-02T15:37:01+01:000@bartek555 Widziałem ten twój bunkier z poprzednich twoich wrzutek zapewne nie używałeś poziomicy a i tak zajebiście wyszło
bartek555★2024-11-02T15:37:47+01:000@Alawar rzygam juz widzac poziomice i laser ;) szczegolnie po ostatnim tygodniu wklejania naroznikow z siatka na elewacji
Alawar2024-11-02T15:44:53+01:002@bartek555 A to tam nie używaj posadź winogron przy ścianie zarośnie nie będzie widać.