MajonezowyMocarzw Wojna wna Ukrainie2023-01-17T10:57:32+01:002Boli to, że za kilka lat mapki w strzelankach będą miały nazwy miejscowości z Ukrainy26Udostępnij
designer2023-01-17T10:58:21+01:001@Majonezowy Za kilka lat to nas czeka cały COD o wojnie na Ukrainie.
tak_bylo2023-01-17T11:05:06+01:000@Majonezowy czemu boli? Ile można klepać to samo. Misja w Prypeci była bardzo klimatyczna.
Majonezowy2023-01-17T11:22:20+01:001@tak_bylo wolałbym misje pod Moskwą lub Kurskiem niż pod Kijowem i Bachmutem
tak_bylo2023-01-17T11:25:20+01:002@Majonezowy pewnie będzie rozwalenie Moskwy atomem jak swojego czasu wysadzenie wieży Eiffla w Codzie. Nie mogę się juz doczekać, poprzednie gry wychwalające, jaka to russka armia jest niezwyciężona mnie irytowały.