#bnt #banot #wspinaczka #warszawa
Ostatnio oglądałem jakiś podcast z Banotem i mówił że ma jeszcze kilka rzeczy zaplanowanych na ten rok w tym jedną dużą i chce skończyć z nielegalną wspinaczką i skupić się bardziej na skałkach.
No to właśnie chyba wczoraj odwalił tą dużą rzecz
Czekam na film bo sprzętu widzę mieli tam sporo



