Błaszczak, ty nam nie będziesz mówił na co zgadzali się wyborcy wybierając PO i ich koalicjantów. Najpierw was osadzić, potem naprawiać kraj.
#sejmowyspam #polityka
Błaszczak, ty nam nie będziesz mówił na co zgadzali się wyborcy wybierając PO i ich koalicjantów. Najpierw was osadzić, potem naprawiać kraj.
#sejmowyspam #polityka
@Tylko_Seweryn Klocki lego nie są inwestycją najwyższych lotów, nieporadny życiowo czyli taki, który nie jest wysokich lotów specjalistą od inwestowania za którego się podawał. Ot nie jesteś w temacie dlaczego się z niego śmieję odnośnie tych klocków, także zupełnie niepotrzebnie się unosisz XD
Gość ma do tego pamięć złotej rybki, nie pamięta co pisał wcześniej i wychodzi parodia ale też się domyślam, że dużo pisze i już się pogubił co i z kim pisał.
@pwex a teraz powrót do początku mojego wpisu, co ma wspólnego wybranie nowych obecnych władz do inwestowania i klocków lego, dlaczego ktoś jest nieporadny życiowo kiedy go stać żeby kupić sobie takie rzeczy i dlaczego jest określany chłopcem jeśli posiada swoje zajawki? XD Wez mi to zepnij w jakąś klamrę
@Tylko_Seweryn Ale po co mam teraz pisać cos co i tak po twoich komentarzach, nie zrozumiesz
@pwex bro, jedziesz po czyims hobby. Klocki lego nie są tanie, a są świetnym hobby. Kupujemy klocki które są dla dużych chłopcow, potrafią kosztować po pare tysięcy i świetne wyglądają na półce.
Ciekawe jakie ty masz hobby, picie piwa z kolegami na ławce? Patrzenie w sufit? Oglądanie filmów dla dorosłych?
Zaloguj się aby komentować