#bekazwykopu #wykop #jebacwykop
Wykop.pl stał się tubą propagandową PiS XD. Pod tym wykopem wiele komentarzy jest od razu minusowana XD

#bekazwykopu #wykop #jebacwykop
Wykop.pl stał się tubą propagandową PiS XD. Pod tym wykopem wiele komentarzy jest od razu minusowana XD

@walus002 Wiem, bo miałem bekę z majówkowej promocji (od 30 litrów kawa albo hot dog) i obniżenie cen, które wyglądało tak że w Katowicach tankowałem za 6,66 zł na Orlenie, a na drugi dzień na wsi odalonej od Katowic jakieś 100 km tankowałem paliwo do kosiarki za 6,64 zł na Orlenie. To mnie zminusowali też od razu. Tam też konfederacja robi swoje, bo też nie komentujesz wbrew Konfiarzy to masz minus i próbowanie argumentacji. Wykop od kilku lat nie jest merytorycznym medium, kurwa czasem potrzebowałem różnych rad, to dopiero po kilku razach usuwania postu na Mikroblogu i wrzucania coś z odpowiedzi merytorycznych była.
@kochamcovid chyba myślą że dostaną prostytutkę na NFZ. Więkrzość wykopowych blackpill, przegrywów i inceli to skrycie homoseksualiści, co nie potrafili mieć odwagę i spróbować porandkować na grindr, fellow lub lento. Ich spierdolenie zostanie zrozumiane przez gejów i poznają Adriana lat 30, co wygląda jak pół dupy zza krzaka, co podbija do wszystkich ale każdy ma na niego wyjebane jajca. Albo trafiłby na mnie, który wymaga od gościa lojalności, męskości oraz że potrafi na siebie zarobić oraz ogarnąć siebie mentalnie, fizycznie oraz wokół domu. Dla wykopu to są już "za duże wymagania, obniż je"
Zaloguj się aby komentować