DiscoKhan2024-04-25T17:48:46+02:007@CzosnkowySmok no jak jest otagowane wykop to się nie ma co czepiać. Czarnolisto i hejo, jak było więcej spamowania serwisem bezjajecznym to sam tak robiłem, polecam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
zZzrRryYyTyYy2024-04-25T18:10:04+02:007@Erebus było dobrze jak spamowali dla korwina, jak lewaki zaczeły się wołać do każdej manipulacji to się zesrało. Rumun miał racje ale przez niego poleciało moje 12 letnie konto za plusa pod gołym elfikiem, nie żałuje xd
Koloalu2024-04-25T20:14:48+02:001Ahhh rumun 🥰 wracają piękne wspomnienia z pięknego orania tego portalu
Kaligula_Minus2024-04-25T21:33:38+02:002@Dzika_kaczka_bez_dzioba pewnie pisowskie i konfiarskie trole uaktywniły się po przemówieniu Sikorskiego