@maximilianan Witaj Krulu złoty miło, że pytasz , po moich alkoholowych podbojach/wybrykach/upadkach i obrażaniu wszystkich ludzi postanowiłem że, się tu nie będę pokazywać z moimi poglądami , zdałem sobie sprawę że jestem szkodnikiem i ruskim trolem, moje komentarze są toxyczne i krzywdzące , nikogo do niczego nie przekonam, więc przechodzę w tryb obserwacji, niech biedny świat się toczy jak uważa
Zaloguj się aby komentować