Ciekawe ile mają w sondażach xD pewnie znowu skoczyło bo chłop się dobrze nauczył 7 minut na pamięć xD taka debata że znał pytania i nikt nie mógł go zaskoczyc
@Piotr_Chlopas Zastanawiałem się dlaczego Elżbieta Jakubiak tak nisko oceniła Hołownię, ale zauważyłem, że Morawieckiemu dała 4+ i straciłem zainteresowanie.
@Piotr_Chlopas Nie twierdzę, że jest stronnicza. Po prostu nie interesuje mnie ocena kogoś, kto tak słabemu wystąpieniu przyznaje prawie maksymalną notę.