NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-02-20T15:31:17+01:002@starszy_mechanik no i na co ten pośpiech jak i tak się najebie po 2
Michot2025-02-20T15:13:06+01:0021@emerald_city Ale w jakim dobrym jest towarzystwie. Nieobecni byli sami szczerzy patrioci, którzy walczą o ważniejsze sprawy niż jakieś sejmowe komisje.
tschecov2025-02-20T18:57:37+01:002Komisja do spraw petycji? Trochę to brzmi jak komisja do spraw komisji 😉