@festiwal_otwartego_parasola Tak niestety wygląda życie w Polsce. Ktoś z centrum od lewicy odjebuje wały? No to grzany jest cały internet, Tusk do dymisji, rząd do dymisji a najlepiej to wszyscy do więzienia. Prawicowy polityk odjebuje wały? No trudno, to wyjątkowa sytuacja, on już tak ma, jemu się należało, nie interesuj się...
Nie żebym krytykował nagłaśnianie wałów lekarskich. Słusznie że ich jadą, niech jadą do gleby. Mam tylko niesamowity ból d⁎⁎y bo gdyby to wyszło za czasów PiSu, to byłoby "Murem za [tu wstaw nazwisko]" a później profilaktyczna wycieczka na Węgry.
Zaloguj się aby komentować