Bardzo dziękuję wszystkim za wspaniałe spotkanie na #hejtopiwowroclaw a przede wszystkim @Shivaa za organizację #hejtoogniskowroclaw i wszystkim którzy przybyli. Jesteście super! Jeszcze jedna górka i będę w domu. Trzymajcie się kochani i mam nadzieję do rychłego zobaczenia!
