Komentarze (8)

lurker_z_internetu

Zrezygnowałem, bo niektórych seriali nie dało się po prostu oglądać. Albo się zacinały albo leciały w 360p, na łączu 1 Gbps. Dla własnego komfortu wolałem ściągnąć z neta niż oglądać u nich, mimo, że miałem subskrypcję. Apple jak zwykle ma wyjebane na nasz rynek.

Fly_agaric

No. Wszyscy muszą mieć serwis streamingowy, bo "to przyszłość" i ważny kawałek rynkowego tortu i nie stać ich, żeby go nie mieć. Tylko że, rozdrobnienie rynku, które sami spowodowali, powoduje jednocześnie, że teraz wielu nie stać też, żeby go mieć. EZ.

ZohanTSW

@Fly_agaric teraz wszyscy się rzucają na AI

Fly_agaric

@ZohanTSW Historia lubi się powtarzać.

prepetum_mobile

Czy to tak wiele dla firmy wycenianej na ponad 3 biliony USD?

Ja akurat Apple TV doceniam. Co prawda nie mam czasu żeby coś oglądać, ale najlepsze seriale, które w ostatnich latach oglądałem, były właśnie tam. Ted Lasso, Wecrashed.

owczareknietrzymryjski

@prepetum_mobile bardzo dobrze że traci, zlikwidowali wszystkie czerwone produkty z oferty żeby nie dzielić się z organizacją charytatywną pieniędzmi niech giną.

prepetum_mobile

@owczareknietrzymryjski nie znam historii, ale może je zlikwidowali, bo nikt ich nie kupował? Przykład anegdotyczny, ale ja osobiście w życiu na żywo nie widziałem, żeby ktoś miał czerwonego iphona

Zaloguj się aby komentować