@trepanacjaczaszki wystarczy, że wpisy będą otagowane #przegryw. Każdy chętny wytnie sobie niechcinay tag dodając go naczarnolisto i problem sie rozwiązuje.
@trepanacjaczaszki normiki niech założą swoję strone normidron.pl i niech tam wrzucją swoje wysrywy. Po co w ogóle wchodzisz na tag? daj na czarno i sio!
@AM0k_music nie, bo te przegrywy piszą wszędzie nawet pod innymi tagami, przed tym robactwem nie ma ucieczki.
@Legitymacja-Szkolna to właśnie jesteśmy na normidronie.pl. Moderacja pokazała co o was myśli a wy dalej jak te niechciane karaluchy będziecie uprzykrzać życie innym.