cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-04-23T20:01:41+02:0019#alkoholizm Jako, że środowa noc to wódy czas więc jest co świętować ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ1913Udostępnij
damw2025-04-23T20:04:12+02:003@cebulaZrosolu o wódy czasie nigdy nie słyszałem. Raczej środa dzień loda się w moich stronach mówiło
cebulaZrosolu2025-04-23T20:06:41+02:005@damw jak nie słyszałeś? W śpiączce byłeś? :D https://www.youtube.com/watch?v=VK8vBwPSVLg
damw2025-04-23T20:11:20+02:003@cebulaZrosolu a widzisz, nigdy nie byłem fanem Walaszka i nie oglądałem jego "dzieł".
cebulaZrosolu2025-04-23T20:31:31+02:003@damw to musisz też unikać hejto co środę i mieć @suseu na czarnej :D A nawet dzisiaj w gorących jest coś z tym związanego :) https://www.hejto.pl/wpis/troche-heheszki-troche-perypetiedziwena-troche-codziennepiciu-yellow-heart-trochTrochę #heheszki , trochę #perypetiedziwena , trochę #codziennepiciu :yellow_heart: , trochę @Wrzoo i trochę - Dziwen - Hejto.plTrochę #heheszki , trochę #perypetiedziwena , trochę #codziennepiciu :yellow_heart: , trochę @Wrzoo i trochę #kapitanbomba . Taki mix. XDHejto.pl
damw2025-04-23T21:05:57+02:003@cebulaZrosolu oj bez przesady. Za takie rzeczy na #czarnolisto nie wrzucam. Mam tam tylko LowcyChin.PL i Made_In_China bo mnie wkurwiali tym spamem chinskiego gowna, a pozostale wpisy moge przewinac
Half_NEET_Half_Amazing2025-04-23T20:12:22+02:003ja ostatnio pogwałciłem swój alkoholowy celibat na pełnej wóda, metaxa, browary, szampany XD
Taxidriver★2025-04-23T22:01:07+02:003@cebulaZrosolu mam tylko wino z róży i wiśni. Skosztuję obu, tak na wszelki wypadek.