goroncy_kartofel2025-07-27T14:04:12+02:006Właśnie wracam z lasu i c⁎⁎ja tam, propaganda. Nie ma grzybow:(
motokate2025-07-27T23:18:33+02:000@goroncy_kartofel Potwierdzam, wczoraj przez cały spacer znalazłam tylko małego borowika, sztuk 1. Nawet trujaków nie widać.
Ravm2025-07-28T05:12:53+02:001@motokate ja chodzę w "swoje" miejsca i spotkałem ludzi co wracali na pusto i narzekali.
Ravm2025-07-27T15:32:23+02:006@goroncy_kartofel @voy.Wu @starszy_mechanik Okolice Jałowca, po stronie Zawoi, prawdziwki i kozaki, parę ceglastoporych.