Ale sen miałem. Śniła mi się wycieczka szkolna w czasach gimnazjum. Jechaliśmy autobusem, a kierowcą był Kazimierz Marcinkiewicz. Jprld co ja mam we łbie. #sny #heheszki
Ale sen miałem. Śniła mi się wycieczka szkolna w czasach gimnazjum. Jechaliśmy autobusem, a kierowcą był Kazimierz Marcinkiewicz. Jprld co ja mam we łbie. #sny #heheszki
Zaloguj się aby komentować