@NooT nie jest to po prostu drużyna która się rozumie ma wspólne iskierki a ziomki które raz na jakiś czas się spotkają na zagranie meczu na codzień grając całkiem inna piłkę z całkiem.innym poziomowo piłkarzami i trenerami z fartem
@kopytakonia ale to można o każdej reprezentacji powiedzieć, co nie? A nasi są trochę wyjątkowi pod tym względem na tle innych, nie raz słabszych reprezentacji (przynajmniej na papierze)
@kopytakonia szczerze to aż mi trochę szkoda strzępić ryja. Szarpanina totalna, ewidentny brak zgrania no i brak dokładności. Nie wiem po co po raz kolejny wszedł na boisko Moder, który gra totalny piach. Dziwi mnie też brak zmiany Lewandowskiego na Piątka