"Agent Tomek" przerywa milczenie. Uderza w Jarosława Kaczyńskiego

"Agent Tomek" przerywa milczenie. Uderza w Jarosława Kaczyńskiego

Onet
Mówimy o schemacie działania "zorganizowanej grupy przestępczej", w której brali udział Kamiński i Wąsik. Jarosław Kaczyński dawał zielone światło dla tego, co robili. Prezes PiS mówił wprost, by zrobić wszystko, żeby zdyskredytować Kwaśniewskich — przekonuje w rozmowie z Onetem Tomasz Kaczmarek, znany jako "agent Tomek". Były funkcjonariusz CBŚ i CBA nie kryje również, że jego "wiedza na temat działania PiS-u jest bardzo szeroka". Mówi także o kolejnych nazwiskach.
#polityka
libertarianin userbar

Komentarze (4)

keborgan

Polacy w ostatniej chwili zatrzymali faszystów. Teraz trzeba ich pokonać.

banita77

@keborgan  Potrzeba kogoś "skruszonego" z (nie) rządu piSSowskiego, by móc z całą mocą rozliczyć zdradzieckie mordy. Mamy 20 miesięcy na przygotowanie dowodów, gdyż wcześniejsze sprawy i skazania nie mają sensu, gdyż Długopis, będzie uniewinniał.

NiebieskiSzpadelNihilizmu

@banita77 pełna zgoda, tylko że ten agent z bożej łaski wcale nie jest skruszony, ani nie czuje żadnej winy. On po prostu poczuł żar pod dupskiem, że źle skończy, w swoim cwaniactwie dodał dwa do dwóch i wyszło, że to jego "sypanie" aka pójście na świadka koronnego, to jedyna i tak naprawdę ostatnia szansa, żeby się z tego względnie wyślizgać i nie trafić za kratki. Bo z koronnym tak już jest, że liczy się tylko ten, który pierwszy się zgłosi, a widząc zagęszczenie formuły po wyborach musi sobie zdawać sprawę, że jeśli ktoś go uprzedzi, to może się znaleźć w naprawdę ciemnej dupie.

banita77

@NiebieskiSzpadelNihilizmu  ja zdaję sobie sprawe, że to kukiz i ratuje swoją dudę, ale od kogoś trzeba zacząć niszczyć tą mafię.

Zaloguj się aby komentować