A kto to sie tak do mnie uśmiecha na środku drogi? Słodziaku tu mój ojojojoj
#grzyby


A kto to sie tak do mnie uśmiecha na środku drogi? Słodziaku tu mój ojojojoj
#grzyby


@Cybulion No slyszalem ale nigdy nie spotkalem osoby coby miala z tym stycznosc, jakbym juz mial pedzic to juz wole peyota kaktusika sobie rosnie na chillu poczekasz i walisz nautal mescalinke. Takie tematy jak muchomorek czy to to sie boje bo lawirujesz na granicy toksycznosci i trwalej szkody na zdrowiu.
Zaloguj się aby komentować