A co mi tam, też wrzucę spóźnione
#gryplanszowe #planszowki #grybezpradu

A co mi tam, też wrzucę spóźnione
#gryplanszowe #planszowki #grybezpradu

@GrubyWieslaw nadal czeka na prawdziwe ogranie.
Lipa jest z podstawką, bo wiele fajnych kart jest tylko po 1 sztuce, a w talii możesz mieć 3. Ja drugą wziąłem, żeby ewentualnie grać w 4, choć da się i bez tego, a brakujące karty w razie czego bezwstydnie wydrukuję do koszulek.
Nie mam pojęcia jak teraz z dostępnością.
Po podstawce jest od razu seria 6 dodatków Cienie Mrocznej Puszczy i to dla mnie must have.
Potem już można lecieć tematycznie na zasadzie duży dodatek (u mnie Khazad Dum) + towarzysząca seria 6 małych albo saga (same duże), gdzie mam Hobbita i 4 z 6 Władcy.
Zaloguj się aby komentować