3 punkty w 3 meczach MUłów to chyba najgorszy start sezonu od wielu lat, a ktoś tu się kłócił że będzie wporzo xd
#premierleague #pilkanozna
3 punkty w 3 meczach MUłów to chyba najgorszy start sezonu od wielu lat, a ktoś tu się kłócił że będzie wporzo xd
#premierleague #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować