28 383,86 + 9,43 = 28 393,29
I'm back! Przerwa kilkudniowa przedłużyła się na dni 11. ¯_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Misja wycięcia pieprzyka zakończona sukcesem, szwy ściągnięte, mogę śmigać. Juhuu!
Pozostając przy tematyce okołomedycznej, z racji tego że jeszcze trwa Movember, a większość na tagu to Panowie, to przypominajka. Kto się wymigał, zapomniał albo jeszcze nie miał okazji - proszę działać i się badać! Żeby sztafeciarze byli nie tylko piękni, ale zdrowi przede wszystkim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panie jasna sprawa też zachęcam. 😊 U mnie końcówka roku to coroczny przegląd techniczny, tak by w nowy rok wejść ze spokojną głową. Polecam. 😁
A jeśli chodzi o dzisiejsze bieganie to Jeff nie miał dla mnie litości i po powrocie z grubej rury zarządził 8km&rozgrzewka&wyciszenie. Głód biegowy był juz spory to ruszyłam bez dyskusji. I od razu się człowiek lepiej czuje.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
