Komentarze (8)

@TheCaptain aleś mnie wkurwił, dodam swoje marne ile mogę ale ja się ostatnio cieszyłem jak w paru seriach setkę wbiłem a ten siu i ćwierć tysiaka xd

@TheCaptain nie, ja po prostu szybko po emocjach skaczę, tak już mam.


Nie ma złych emocji, są tylko takie które są źle wykorzystywane. Złość przyszła z tego, że się na siebie wkurzyłem że się znowu zaniedbałem ale już 40 sztuk zrobiłem. Do nocy setkę dobiję i licznik podbiję xD

@DiscoKhan napisałeś przecież, że ja Cię wkurwiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale spoczko, nie byłem precyzyjny w tym, to my nadajemy emocjom moc i wydźwięk.

Wkurw może działać pozytywnie, jak w Twoim przypadku i motywująco.


W tamtym roku trochę się bawiłem w pompki i robiłem każdego ranka po 100. Po kilku miesiącach przestałem, a odkąd postaw ten tag, to mnie zmotywowaliście by to wznowić i fajnie.

@TheCaptain skrót myślowy, ty mnie wkurwiłeś, bo ty wrzuciłeś swój wynik co we mnie te emocje wzbudziło.


Ale już tutaj nie będę więcej filozofował xD

Zaloguj się aby komentować