22 235,64 + 10,0 = 22 245,64
Miało być krócej, miało być wolniej, ale chyba musiałem wybiegać emocje z całego dnia.
Przy okazji wpadł pr na 10 km. Totalnie nieplanowany, bo było jeszcze trochę w zbiorniku do przepalenia, ale jakoś tak jest, że rekordy wpadają jak jestem w złej kondycji psychicznej (na 10km) albo jak mam kaszel i prawie zapalenie płuc (na 5 km). xDDD
Ogólnie największy problem sprawiły mi słuchawki. Już ostatnio trochę szwankowały a przy lekko szybszym biegu wyłączyły mi się od drgań chyba ze 30 razy i nie przesadzam.
Muszę się z nimi pożegnać bo 3 lata i tysiące kilometrów biegu mam z nimi. Czas na nowe nauszne. Ogólnie JBL tune 770nc dobry sprzęt.
Przypomniałem sobie również jak bardzo lubię wieczorne biegi.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

