I kolejny niedopałek :)
Tym razem baza wojskowa w Stawropolu.
https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1689323140252409868?s=20

I kolejny niedopałek :)
Tym razem baza wojskowa w Stawropolu.
https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1689323140252409868?s=20
Zaloguj się aby komentować
To chyba niestety już ostatni dzwonek na opuszczenie Bachmutu.
https://twitter.com/War_Mapper/status/1631086744329154567
#wojna #ukraina #bachmut
Zaloguj się aby komentować