YakamazKosmonautaw Hydepark2023-01-19T06:24:53+01:00584Dzień dobry, kolejny poranek bez wieczornego browara - z każdym kolejnym coraz lepiej ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ #chwalesie58446Udostępnij
szkocka2023-01-19T12:16:50+01:004Gratuluję i życzę wytrwałości! Przybijam też piątkę - u mnie ósmy dzień bez piwka po pracy. PS Przepraszam za mój nick i avatar - to głupi sentyment po wypoku ¯\_(ツ)_/¯
GSX-R7502023-01-19T14:33:11+01:002@Yakamaz nie pić, obserwować. powodzenia dla każdego kto walczy bo "dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" oraz "ból jest tymczasowy a chwała wieczna"!