sorry panowie i panie jeśli były ale odpuszczam sobie info na hejto. Jest @Zioman i on cały czas wrzuca świeże info o nowościach za FREE więc zapraszam do jest wpisów. Na wykopie będę prowadził działalność jak prowadziłem do tej pory. I tak udzielam się tam tylko na swoim tagu.

METODzik
- 10wpisów
- 11komentarzy








