Zaloguj się aby komentować
Taką fotkę ustrzeliłem.
Jestem dumny bo totalnie nie umiem robić zdjęć, nie znam się ale po prostu lubie biegać z aparatem, a to foto po prostu szalenie mi się podoba!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hej, no a wezmę udział w konkursie, bo mam ciekawe zdjęcie a i czytać też lubię
Zdjęcie od słowackiej strony Tatr wysokich. Trasa zakończyła się oczywiście zdobyciem Rysów po 11km pieszej wędrówki. Widoki jak przedstawione na zdjęciu były wspaniałe, dlatego polecam każdemu wybrać się na zdobycie najwyższej góry w Polsce od strony naszych sąsiadów.

Zaloguj się aby komentować
Jak sobie pomyślę, że to było 37 lat temu to robi mi się jakoś smutno (miałem wtedy nieco ponad rok, może trochę bliżej dwóch lat)
Najlepszego Mamo
#DzienMatki

Zaloguj się aby komentować