K⁎⁎wa tydzień do sylwestra a te zjeby już musza strzelać w d⁎⁎e se wsadźcie te fajerwerki
K⁎⁎wa tydzień do sylwestra a te zjeby już musza strzelać w d⁎⁎e se wsadźcie te fajerwerki
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Sylwester w Warszawie
W XX wieku właśnie zimę z przełomu lat 1978/79 uznano za „zimę stulecia”. W noc sylwestrową Warszawa zamieniła się w wielką zaspę śnieżną.
Foto :M.Kułakowski

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze 3 miesiące z hakiem i... SYLWESTER!
Wtedy wyjdzie kto n0rmals i 0ski, a kto prawilny anonek (gnicie na DSC, tagu i klikanie z e-friendsami).

Zaloguj się aby komentować