Społeczność założyłem 2 lata temu. Zaczynaliśmy od darmówek i gierek w przeglądarce. Potem pojawił się kalendarz - kto chciał, mógł się wpisać, że na przykład w jakąś tam sobotę wieczorkiem by zagrał. Ze zrozumiałych względów, braku czasu większości, ciężko było utrzymać ten grafik, także pomysł kalendarza porzuciłem. Usunąłem również eventy na Steam, by nie spamować ludu notyfikacjami co weekend.
Na tą chwilę jeśli chodzi o wspólne gierczenie zaproponowałęm po prostu spontan. Kto ma ochotę i czas może zawsze odezwać się na czacie Discordowym HejtoGierek w poszukiwaniu graczy. Na ten moment zdaje się, że jest to najlepsze rozwiązanie.
Wraz z kilkunastoma ex-mirkami od ładnych już kilku lat tworzyliśmy społeczność Wykopowego Konwoju w grze Euro Truck Simulator 2. Gramy też oczywiście w inne gry, głównie symulatory (Farming, SIMRAIL) ale znajdą się też u nas fani GTA V, CSa, Minecrafta czy LoLa - ważne żeby mieć z kim pograć.
Aktualnie z wiadomych przyczyn, odchodzimy od wykopu i planujemy rebranding, w związku z tym poszukujemy nowej nazwy dla naszej społeczności i Discorda - macie jakieś pomysły?
Od @PanHeniek: "Jak ktoś chciałby sobie na luzie pograć w Space Engineers to zapraszam na serwer! Bez szczególnych zasad po za uprzykrzaniem życia. Cały czas wprowadzamy małe zmiany. Mody, sugestie, modyfikacje. Nie ma ograniczenia w budowie! IP: 173.234.28.226:27072 hasło: dupa123 - coby odsiać potencjalnych oszustów skądeśtam'
W moim przypadku z gier, na razie tyle. Będę miał w co grać. Nie planuje nowych zakupów (no może poza Gunfire Reborn jeszcze dokupię jakby byli chętni bo mam tylko na gamepassie, który mi zaraz wygaśnie). Moim zdaniem warto byłoby się ostać przy jednym tytule i ogrywać, a nie przeskakiwać; ale to moje zdanie.
Listę wspólnych tytułów znajdziecie na grupie Steam.
Space Engineers to gra która jest troche niedorobiona, ale o tym się przekonacie grając na multi po kilku godzinach jak wasze statki odlecą w przestrzeń bo na wyłączonych thrusterach będą drgały i wywibrują 201294241421 km od miejsca gdzie wylogowaliście się, przykleją się do małego niewidocznego voxela po lądowaniu obrócą i wybuchną po 3 dniach budowania.
Aha jak coś to nie bawcie się na PvP w strzelanie i statki w spejsach. Łatwiej jest ze szlifierką gonić ludzi, i znacznie skuteczniej.
Kalendarz na listopad, gdzie można się zapisywać dla orientacji ile jest chętnych. Nad kalendzarem pojawi się link do edycji - warto go sobie dodać do zakładek po oddaniu głosów.
Jako, że jest nas więcej to ponawiam wpis o niezobowiązującym serwerze do Space Engineers. Wraz z koleżką założyliśmy serwer do luźnego pogrania - każdy robi co mu się tam żywnie podoba. Bez jakiś celów, zasad po za oczywistym zakazem utrudnianiem życia innym graczom.
Mapa to układ słoneczny, z kosmitami bez wilków, są statki pirackie, frakcje i mało asteroid. Bez ograniczeń w klockach (przynajmniej na razie)
Aktualnie jest nas już około 8 graczy więc powoli rośniemy w siłę. - Maksymalnie do 15 jednocześnie ale w razie konieczności będziemy powiększać. - chwilowo mody i skrypty są wyłączone bo hosting musi nam pingi ogarnąć ale da się bez problemu grać.
Grupa jest dla wszystkich, którzy chcieliby sobie w coś zagrać z użytkownikami Hejto.
Historycznie możecie sprawdzić na społęczności, że graliśmy w przeglądarkowe gierki między innymi OpenArena z https://kosmi.io/, ale jest potencjał na zagranie w coś choćby ze Steama.
Na naszej Steamowej grupie w prawej belce znajdziecie listę wspólnych tytułów. Biblioteki członków przepuściłem przez filtr wspólnych gier i tak właśnie ta lista powstała. Lista będzie się mogła się powiększyć po upublicznieniu waszych bibliotek i znalezieniu wystarczającej liczby graczy, którzy również te gry mają.
Najbliższy weekend mi odpada, ale może w przyszły dam radę. Jednakże to nie odwołuje HejtoGierek przy wystarczającej liczbie chętnych!
Grupa jest dla wszystkich, którzy chcieliby sobie w coś zagrać z użytkownikami Hejto.
Historycznie możecie sprawdzić na społęczności, że graliśmy w przeglądarkowe gierki między innymi OpenArena z https://kosmi.io/ , ale jest potencjał na zagranie w coś choćby ze Steama.
Na naszej Steamowej grupie w prawej belce znajdziecie listę wspólnych tytułów. Biblioteki członków przepuściłem przez filtr wspólnych gier i tak właśnie ta lista powstała. Lista będzie się mogła się powiększyć po upublicznieniu waszych bibliotek i znalezieniu wystarczającej liczby graczy, którzy również te gry mają.
Najbliższy weekend mi odpada, ale może w przyszły dam radę. Jednakże to nie odwołuje HejtoGierek przy wystarczającej liczbie chętnych!
Rewir KK to ja. KK = KrufkaKremufka, żeby było wiadomo.
Dzięki za zaakceptowanie moich zaproszeń do znajomycH ttm którzy to zrobili....
Wczoraj zrobiłem powtórny przegląd waszych widocznych bibliotek w celu znalezienia wspólnych tytułów do grania. W ten sposób powstała lista powiązanych tytułów na głównej stronie grupy.
26 lutego na 20:00 wrzuciłem termin na wspólne gierczenie. Na razie myślę, że termin w ostatnią sobotę miesiąca będzie ok. Zobaczymy jak to wypali i ilu chętnych będzie.
Wraz z rozwojem i aktywnością grupy kanał komunikacyjny przenieaiemy na Steama i Discorda i w tym miejscu chiałbym poprosić @lubieplackijohn @hejto o utworzenie dwóch kanałów głosowych A i B oraz czatu dla HejtoGierek ;).
Na screenie znajdziecie listę gier, która wyłuskałem z waszych bibliotek + standardowo CS.
Ja siebie dodacie do listy znajomych to można nadać pseudonim z hejto klikając PPM na awatarze -> zarządzaj -> dodaj pseudonim. (screen #2)
Na 26.02.2022 na 20:00 HejtoGierek wrzuciłem event growy. Kto chce może wpadać. Mamy kanał głosowy na Discordzie, jednak jakby można było to myślę że warto by było dodać drugi kanał HejtoGierek i oznaczyć A i B. Przydałoby się do potyczek między drużynami. Da się zrobić? @hejto
W związku z kończąca się wyprzedażą wrzucam listę wspólnych tytułów, które udało mi się tam wyłuskać wraz z propozycjami.
Pododawałem was do znajomych, by sprawdzić wspólne tytuły multiplayer z moją biblioteką i dodałem je do listy powiązanych na grupie. Ode mnie polecam Deep Rock Galactic, serię Borderlands, serię Killing Floor i Grim Dawna.