@boogie nie mam nawet jak tego zrobić. Zobacz jak to teraz wygląda. A sporo kartonów wywiezionych do rodziców do domu na strych, czy też w innych szafach poupychane są. Na zdjęciu też widać tylko "pierwszą warstwę", ale te szafki są tak głębokie, że w niektórych miejscach sa 3-4 zestawy jeden za drugim
#walentynki były 3 dni temu, więc zaczniemy od zestawu wydanego właśnie z okazji tego święta - "Chyba widziałem kotecka" w wersji Amora/Kupidyna który w mitologii rzymskiej był bogiem i uosobieniem miłości. Bóg ten uchodził za syna bogini Wenus (Wenery) i boga Marsa a także był utożsamiany z greckim bogiem Erosem
W sztuce przedstawiany jest jako młody mężczyzna lub nagi chłopiec ze skrzydłami u ramion, z łukiem i kołczanem pełnym strzał
Bądź mną. Dopchaj koszyk jakimś exclusive Speed Champions (dostępny tylko w oficjalnych sklepach lego) żeby zgarnać Gift with Purchase. Zapomnij o tym, a zestaw wrzuć w jakieś pudło. Set i tak potem idzie w szeroką dystrybucję (dostępny w sklepie z zabawkami), a ty masz 2 sety, bo zapomniałeś w notatkach sobie tego zaznaczyć i kupiłeś drugi...
W tym miesiącu to już wszystkie zestawy. Z nowymi wracam 20.01.2025.
Wesołych Świąt Wam wszystkich życzę, aby były zdrowe, pełne miłości, radości. Żebyście spędzili je w gronie rodziny i najbliższych. Abyście odpoczęli, wyciszyli się, naładowali "baterie", a waga za 3 dni nie pokazywała +5kg. Pod choinką żebyście znaleźli wymarzone prezenty a także, by nadchodzący 2025 rok obfitował w same pozytywne wydarzenia (wliczając to sukcesy w waszym życiu prywatnym i zawodowym - bo to w końcu podobno portal dla starych ludzi, więc pewnie macie rodziny )